Kós Hubert

A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett.

The House Owner Is Seated On A Banquette In The Living Room Hubert Zandberg Designer Living Room Art Oil Painting Abstract City Painting

Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján.

. Az UTE versenyzője ígéretéhez híven erősen kezdett elsőnek fordult ötven méter után. Tökéletes magyar szereplés a férfi 200 méteres hátúszás elődöntőjében a római vizes Európa-bajnokságon. Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett.

Kós Hubert a második idővel bejutott a döntőbe 200 méter vegyesen. A 19 esztendős Kós a 200 méter vegyes fináléjában ugrott medencébe. Kós Hubert a negyedik Kovács Benedek az ötödik legjobb idővel jutott be a döntőbe.

Napja élőben az eurosporthu-n. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján. A magyar küldöttségnek ez volt az ötödik aranya az olasz fővárosban.

A 4x100-as gyorsváltóban aranyesélyes Pádár Nikivel Molnár. A magyar küldöttségnek ez volt az ötödik aranya az olasz fővárosban. Az UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen.

A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Milák Kristóf Kós Hubert Mihályvári-Farkas Viktória és a férfi váltó többi tagjának teljesítményére egy. A magyar küldöttség a második legjobb eredményt elérve öt arannyal hét ezüsttel és három bronzzal zárta a medencés viadalokat túlszárnyalva ezzel a tavalyi budapesti Eb termését.

Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett. Bár 150-nél a mellúszó résztáv után a második volt a befejező 50 méteren gyorson mindenkinél jobban úszott. Kós Hubert Európa-bajnoki aranyérmes lett 200 méter vegyesúszásban a római Európa-bajnokságon.

Háton növelte előnyét majd mellen a második helyre csúszott vissza de a hajrát ő bírta a legjobban és nagy győzelmet aratott 15772 perces eredménnyel. A két magyar közül elsőként Kovács ugrott medencébe. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a római úszó Európa-bajnokságon.

Kós Hubert 200 méter vegyesen arany- Késely Ajna 400 gyorson bronzmérmes a Rómában zajló vizes Európa-bajnokságon. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság zárónapján.

Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a római úszó Európa-bajnokságon. Kós Hubert remek idővel jutott a döntőbe. Verrasztó Dávid a 400 vegyes háromszoros Európa-bajnokaként a legjobb idővel kvalifikált a döntőbe míg a 200 vegyesen junior-világcsúcstartó Kós Hubert negyedikként jutott fináléba amelyben nem lehetett mit kezdeni a hazai medencében fantasztikusan úszó Alberto Razzettivel aki mintegy két másodpercet vert a 41258-cal második helyen záró Verrasztóra.

Az UTE 19 éves versenyzője délelőtti idejét 20065 megjavítva 15938 perccel csapott célba. A UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Nem lehet mert két nap múlva indulunk Limába a junior-világbajnokságra ahol Minna nagyot alkothat gyorsúszásban.

Helyen végzett 200 méter pillangón. Kós Hubert az egyik tanítványa szerdán lett Európa-bajnok ön pedig másnap hajnalban már Ábrahám Minnának vezényel edzést. Késely Ajna bronzérmes Fábián Bettina negyedik lett 400 gyorson.

Kós a második idővel került a fináléba ahol ígéretéhez híven erősen kezdett. Késely Ajna a női 400 méter gyorson szerzett bronzérmet ugyanebben a számban Fábián Bettina negyedik lett. A keddi nap utolsó programja a 4x200-as mixed váltó volt.

Kós Hubert Európa-bajnok 200 vegyesen - A Vizes Eb 7. Jakabos Zsuzsanna pedig az 5. Hatalmasat úszott és remek hajrával győzött a 200 vegyes döntőjében Rómában és Európa-bajnok lett a fiatal sportoló.

Szerdán befejeződtek a római vizes Európa-bajnokság úszóversenyei. Az UTE 19 éves versenyzője 15772 perccel diadalmaskodott megszerezve a felnőtt mezőnyben első nagymedencés érmét világversenyen. Kós Hubert és Kovács Benedek bejutott a döntőbe 200 méter háton pénteken a római úszó Európa-bajnokságon.

A magyar csapat 5 arany- 7 ezüst- és 3 bronzéremmel zárt Rómában. Kós Huberté volt a legjobb reakcióidő a rajtnál 100 méternél fél testhosszal vezetett. Kós Hubert megcsinálta.

A 24 éves versenyző délelőtt 15681 perces egyéni csúccsal. Rómában a Foro Italicóban folytatódik a vizes Európa-bajnokság a hetedik versenynapon is lesznek bőven magyar döntősök és éremesélyek mi pedig folyamatosan frissülő cikkel követjük figyelemmel az eseményeket az eurosporthu-n. Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság szerdai zárónapján.